Oфициальный сайт Air Chrony

Уважаемые клиенты,
Вы зашли на официальный сайт Air Chrony, ведущего мирового производителя баллистических хронографов. Мы являемся прямым производителем баллистических хронографов Air Chrony, включая аксессуары, и мы рады, что вы выбрали нашу продукцию для измерения скорости. Мы верим, что вы будете полностью удовлетворены нашими продуктами, и в то же время мы будем рады предложить вам продукты нашей новой линейки продуктов Tactical EVO.

Спасибо за покупку и хорошего дня.

Измеритель скорости вылета заряда - Air Chrony
Бестселлеры
Аксессуары
Со скидкой

Новинки с блога

Обзор Air Chrony MK1

Обзор Air Chrony MK1

Na webovém portálu www.fieldtarget.cz, který se zabývá střelbou ze vzduchových zbraní vyšla o našem balistickém chronografu Air Chrony nová recenze.  Věříme, že vás zaujme a my ji tímto se svolením autora v plném rozsahu uveřejňujeme. Tentokráte se jedná o nevšední strovnání chronografu Air Chrony MK1 a jeho mladšího bratříčka Air Chrony MK3. Jak srovnání dopadlo posuďte sami.
Подробности
Чемпионат мира 2019 в Польше

Чемпионат мира 2019 в Польше

Ve dnech 22.-23.6.2019 se v Polsku nedaleko města Kalety konalo Mistrovství světa 2019 v HFT. Byla to velmi dobře zorganizovaná akce, pravé vyvrcholení celého roku, kterého se zúčastnila velká skupina střelců z České republiky a rozhodně se výsledkově neztratili. Individuálně jsme si odvezli několik medailí a v konkurenci národních reprezentací jsme obsadili 2. místo, když nám na zlato chyběly jen 3 body.
Подробности
Хронограф Air Chrony MK3

Хронограф Air Chrony MK3

Vždy je velmi potěšující, když se o našich produktech dočteme něco zajímavého. To je i případ recenze, která vyšla na velmi populárním střeleckém webu fieldtarget.cz. Energie střely je u nás pro vzduchové zbraně zákonem omezena maximální hodnotou 16 joulů. To reflektují i pravidla HFT a střelec, jehož zbraň tuto hodnotu přesáhne, je v případě měření vyloučen ze závodu.
Подробности

ПОЧЕМУ AIR CHRONY ?

  • высокая точность измерений
  • проверенное решение
  • надежная работа
  • рекомендовано стрелками

Высылаем НЕМЕДЛЕННО

Если товар есть в наличии, отправляем товар в течение 2-х рабочих дней после получения оплаты!

Air Chrony, немедленная доставка!

ГАРАНТИЯ КАЧЕСТВА

Air Chrony настолько качественный, что мы можем гарантировать немедленный обмен на новый в случае законной жалобы.

Air Chrony, гарантия качества.

Последние заказы (+)

Смотреть все ->
Accept

Tato stránka používá cookies a obdobné technologie. Pokud nezměníte nastavení prohlížeče, budete souhlasit.